ulevte svým zádŮM

💛 Vstáváte ráno unavení s bolestí zad?

💛 Sedíte celý den u počítače?

💛 Máte náročného kreativního koníčka?

💛 Vaše záda dostávají zabrat, jsou bolavá a nedaří se je vám ničím uvolnit?

💛 Pak je webinář přímo pro vás. Stačí se přihlásit tak, že VYPLNÍTE níže uvedený registrační formulář. Momentálně termín webináře není vypsaný, ale jakmile se bude jeho termín blížit, tak vám pošlu e-mail, abyste ho nepropásli.

💛 Na webináři se dozvíte, co to jsou trigger pointy (spoušťové body). Budu vysílat přes ZOOM aplikaci, den před webinářem pošlu link pro přihlášení. Pokud se vám čas nehodí, pro registrované bude pak k dipozici záznam webináře.

💛 Vysvětlím vám, jak je tělo propojené.

💛 Zjistíte, co to je přenesená bolest.

💛 Naučím vás, jak bezpečně trigger pointy na sobě hledat, konkrétně si spolu budeme hledat spoušťové body na hrudníku.

Co říkají ženy na spolupráci se mnou?

💛 Dozvěděla jsem se, co je trigger point, jak a proč se v těle tvoří a také jak s ním pracovat. Získala jsem tipy na pomůcky, které mému tělu udělají radost. (Kateřina Diblíková)

💛 Ačkoliv jde o svaly mezi lopatkami, kam si člověk sám nedosáhne, naučili jsme se způsoby, jak si je sami promasírovat. Dozvěděli jsme se, co jsou trigger pointy, kde přesně je najdeme a jak na ně máme působit. Díky tomu jsem po několika letech fyzioterapií a marného protahování konečně pocítila mírnou úlevu. (Ivana Vojáčková)

💛 Míša ví, co říká, umí to ukázat, vysvětlit i navést. Vše je poučné a dlouhé tak akorát, všechno adekvátně vysvětlené a výsledným efektem je nižší bolestivost mezilopatkových svalů. (Lenka Pospíšilová)

💛 Miška má príjemný prejav, je bezprostredná, čo sa mi veľmi páčilo. Má široký záber znalostí a vie sa o ne podeliť nevtieravým spôsobom. Mala som pocit, že je jedna z nás, bežných žienok :-). (Jana Boleková)