DOPORUČUJI

Ráda bych zde vyzvihla pár super spoluprací, kurzů, které mi pomohly, ať už k lepším webovým stránkám nebo s nimi spolupracuji v rámci masáží. Pořadí neurčuje důležitost😀. Doufám, že vás moje řádky inspirují stejným nebo podobným směrem.

  1. Myslela jsem si, že stačí mít web jako vizitku, představit svoje služby, cenu a kontakt. Postupně zjišťuji, že to nestačí, že pokud nebudu vybíhat ve vyhledavačích o malinko výše, tak o mě nebude vědět tolik lidí, kolik bych chtěla. I když do masérny chodí lidí, kolik potřebuji, tak pokud bych chtěla i mít větší přesah než je Brno – a to díky online kurzům, budu potřebovat vyšší pozice ve vyhledavačích, více klíčových slov, více „sofistikovanější“ techniky a metody, o kterých jsem dosud nevěděla. Pokud máte podobný problém, tak na 1000% procent doporučuji Alexandru Staňkovou a její online kurz SEO seznamku.
  2. Na brandové focení jsem se domluvila s Danou Štěpánovou, skvělou fotografkou z Uherského Hradiště. Zaujme nejen osobitým přístupem, není pro ni nic nemožné, a pokud je to na Moravě, tak i za vámi dojede. Snaží se naladit na klienta a zachytit podstatu podnikání. Pokud váháte nad fotkami nejen pro podnikání, ale třeba i svatební, portrétové nebo vás zajímá malování hennou, tak neuděláte špatně, pokud se na Danu obrátíte jako já.
  3. Měla jsem tu čest, seznámit se s ručně vyráběnými svíčkami značky Vontree Candle od skvělé ženy Evy Vontrobové. Nejenom, že svíčky jsou vyráběny s láskou, ale Evy příběh stojí za přečtení a zakoupení svíček. Její ztráta sluchu se pojí i s její dobročiností. Vonné sojové svíčky (různé druhy) jsou velmi jemné a přesto intenzivní. Krásnou a voňavou atmosféru jejími svíčkami navozuji nejen v masérně, ale i doma. Svíčkami od Evy uděláte radost každé ženě.
  4. Kristýnu Sovovou, webařku, doporučuji pro její lidskost a jednoduchost při technických řešení webu. Mluví stejným jazykem jako já, tudíž si rozumíme a jsem moc ráda, že pokud nebudu čemukoliv rozumnět ohledně technických věcí například jako jsou Meta data aj., tak mi ráda a ochotně poradí. Spolupráce funguje i krásně na dálku, takže se nemusíte omezit jenom na města, která má uvedené na stránkách. Přestože je v začátcích, tak neprohloupíte, pokud se na Kristýnu obrátíte.